phone Контакти dashboard Замовити послугу
Меню

ЧАТ-БОТЫ
2019-03-06 13:21:10

Telegram боти

Всі знають що таке Telegram, але мало хто знає що таке телеграм-бот. Бот - це акаунти в месенджері, запрограмований для виконання певних дій.
Працює функція за простим принципом - користувач знаходить чат, вводить запит і отримує миттєву відповідь.

Функціонал і можливості бота залежать безпосередньо від здібностей розробника. Він може конвертувати файли в інші формати, підшукувати кінотеатр або повідомляти погоду на день.

Для бізнесу Telegram застосовується досить успішно. Це обумовлюється тим, що можливості месенджера дозволяють швидко і ефективно ділитися новинами,
акціями і розсилками з великою кількістю користувачів. Боти зменшують навантаження на менеджерів, беручи на себе виконання монотонних завдань.

Так, для бізнесу месенджер використовується в таких випадках:

Створення тематичного телеграм-каналу, який дозволяє ділитися з великою клієнтською базою всіма актуальними новинами, акціями, корисними матеріалами та іншою інформацією.

Клієнтська підтримка за допомогою чату. Тут ефективно задіюються боти, що з'єднують клієнтів з менеджерами.

Використання інших функцій ботів для створення корисних клієнтських серверів (перевірка статусу замовлення, створення каталогу з можливістю оплати і так далі). Створення корпоративного чату для спілкування з колегами і партнерами.

Застосування ботів для роботи.

Створення каналу з високою популярністю для продажу реклами.
Зацікавило? ZH-index чекає на Вас! Тут Ви отримаєте розширну консультацію з можливостей використання бота в Вашому бізнесі!

Кнопка 1 Кнопка 2
надішліть нам свої дані і ми вам передзвонимо

Обговорити проект

надішліть нам свої дані і ми вам передзвонимо

Зворотний дзвінок

надішліть нам свої дані і ми з Вами зв'яжемося

Замовлення послуги

comment call
layers